CİLT BAKIM SİSTEMLERİNDE İNOVATİF YENİLİK

Hydrafacial Cihazı  ; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

• Gözenek temizliği
• Siyah noktarın giderilmesi
• Gözenek sıkılaştırma
• Cilt dokusunu ve yapısını güçlendirme
Hydrafacial Cihazı 9in1 aqua peeling, jetpeeling ve me-kanikpeeling teknolojileri-ni kullanan kaliteli ve etkili bir sistemdir. Hydrafacial Cihazı  yöntemi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma bakım işlemlerinin kombine edildi-ği non-invaziv bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde kolayca ulaşmanızı sağlayan yeni, tek-nolojik bir cihazdır.

Hydrafacial Cihazı; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

 

Hydrafacial Cihazı ile biz ne yapıyoruz ?

Bütünüyle cilde bakım yaparak sizleri; geniş veya tıkalı gözenek problemlerinden, siyah nokta ve aknelerden, cilt tonu düzensizliğinden, sebum dengesizliğinden, cilt kuruluğundan, İnce çizgi ve kırışıklıklardan, sivilce ve lekelerden, cilt elastikiyeti kaybından, kurtarmaya yardımcı olur.


SOLÜSYONLAR

A – AHA Solition Tüm cilt tipleri için

B – Salicylic Acid Cleansing Solition Yağlı, karma ve akne eğilimli ciltler için

C – Solition Nemlendirme ve besleme

D – Cleanser Temizleme

GELECEĞİN CİLT BAKIM TEKNOLOJİSİ

Hydrafacial Cihazı

Hydrafacial sizler için özel olarak geliştirdiğimiz peeling makinesi teknolojisidir. Peeling cihazı ile bir çok cilt bakım uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Bu cihazımızda çoklu uygulama opsiyonu olarak Aqua peelingJet peelingMechanical peeling  gibi seçenekler mevcuttur. Tüm peeling uygulamaları tek cihazda.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR