HIZLI, GÜVENLİ VE EKSTRA SOĞUTMALI FOTO EPİLASYON TEKNOLOJİSİ


ESTELİFE’ın geliştirdiği IPL başlığı ve özel kare atım teknolojisi ile daha etkili daha hızlı ve daha konforlu bir foto epilasyon imkanı sunuyoruz.   IPL başlığı ile saniyede 10 atış yapabilen ESTELİFE STREİN sayesinde artık 4 mevsim çok daha konforlu epilasyon imkanına sahipsiniz. Türkçe ve İngilizce geniş dokunmatik ekranı ile daha işlevsel kullanım sunar. İleri düzey seri atım teknolojisiyle kısa sürede, hızlı ve etkili uygulama imkanı elde edebilirsiniz.       IPL başlık, acı hissini ve yan etki riskini minimum seviyeye çeker. Size etkili ve kolay epilasyon uygulama fırsatı tanır. +SHR özelliği ciltte oluşabilecek yanma hissini neredeyse sıfıra indirger.   Geliştirdiğimiz Square Pulse Technology ile her bir atışı milisaniyeler içerisinde cildin altına iletebilirken ESTELİFE STREİN ; kıl köküne gerektiği kadar ve doğru enerjiyi vermenizi sağlayan Dünya’nın en hızlı epilasyon teknolojisidir.

KARE ATIM SİSTEMİ İLE 4 MEVSİM KONFORLU EPİLASYON

NEDEN ESTELİFE STREİN ?

  •  Özel atış tekniği sayesinde 4 mevsim epilasyon imkanı
  • Sqaure Pulse Technology özelliği sayesinde daha az acılı ve yanma riski minimum uygulama
  • 5 cm² uygulama alanı
  • 610-1200nm dalga boyu aralığı
  • Eis başlığı ile çok daha konforlu epilasyon imkanı
  • Çok düşük sarfla çalışma
  • Kısa sürede epilasyon uygulama imkanı
  • 8” dokunmatik ekran
  • Türkçe ve İngilizce dil seçeneği


TEKNİK ÖZELLİKLER

Dalga Boyu >>> 610-1200 nm
Soğutma Sistemi >>> Su ve Peltier 
Çalışma Aralığı >>> 10/50j / cm²
Çalışma Sistemi >>> Pulse’lı ve tekli
Ekran >>> 8’’ inç Dokunmatik Ekran
Güç Kaynağı >>> 2000 W
Ebat >>> 40cm x 45cm x 95cm
Voltaj >>> 220V / 50 Hz
Ağırlık >>> 48 KG
Renk >>> Turkuaz (Opsiyonel diğer renkler)


ESTELİFE STREİN Buz Lazer

 Dört mevsim konforlu bir epilasyon hizmeti sunan magic eis buz lazer içerdiği teknoloji ile sınıfının en iyisi konumundadır. ESTELİFE STREİN lazer kullananlar buz lazer epilasyon uygulamasını beğenerek tekrardan yaptırmak istemişlerdir. Genel olarak bu kullanım istatistikleri ile buz lazer cihazı ve makinesi işletmenizin temel taşı olacaktır.

Bu cihazı kiralayabilir veya farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz ESTELİFE STREİN lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR