YENİ NESİL ESTELIFE Q SWİTCH

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ ÜRETİM ESTELİFE Q SWİTCH 755nm DALGA BOYUNA SAHİP LAZER EPİLASYON CİHAZI


ESTELIFE’ın 2019 yılında üretimini tamamladığı ilk yerli üretim 755nm dalga boyuna sahip ESTELIFE Q SWİTCH. Yüksek performans’lı güvenli ve etkin kullanımı ile hem maliyet hem de uygulama anlamında beklenilen en iyi sonuçların alınması için üretilmiştir.

 

 ESTELIFE Q SWİTCH; 755nm dalga boyuna sahiptir. Kılın köküne direk odaklanarak kalıcı olarak kılı yok etme yöntemi ile kozmetik alanda epilasyon için kullanılmaktadır.

 

 Bu dalga boyu kılın kökünde bulunan pigment tarafından emilerek kıl kökü tahribatı gerçekleştirir. Kıl kökü 62 °C ısıya ulaştığında kıl kökü tahrip olur. Ilex; ESTELIFE Q SWİTCH ile milisaniyeler içinde bu ısıya ulaşıp kalıcı olarak epilasyon uygulaması yapmanıza olanak sağlar.

 

 Soğuk hava sistemi cihaza entegre edildiği için ekstra soğutucu gaz masrafı yoktur. ESTELIFE Q SWİTCH Lazer epilasyon cihazı ile daha kısa sürede daha hızlı daha konforlu işlem yapma imkanına sahipsiniz.


ESTELIFE Q SWİTCH 755nm Maliyetinizi düşürün, kazancınızı artırır!

DÜŞÜK MALİYET
100 Hz’e çıkabilme özelliği sayesinde benzerlerinden neredeyse %100 daha hızlıdır. Çok kısa sürede işlem yapmanıza olanak sağlar. 20 milyona kadar garanti vermekle birlikte ortalama 50 milyona kadar çıkan atış yapabilme imkanı sunar.

• 10 Hz’e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı daha kısa sürede daha fazla kişye uygulama yapma imkanı sağlar.
• 100 joule kadar çıkan enerji ayarı ile daha hızlı ve daha etkili epilasyon imkanı sağlar.

• Kullanımı kolay geniş dokunmatik ekran avantajı sunar.
• Türkçe ve İngilizce dil seçeneği bulunur.
• Uygulayıcı dostudur.
• Ergonomik başlık tasarımı ile kolay kullanım sağlar.

ESTELİFE Q SWİTCH Epilasyon Cihazı

 Estelife Q Switch üç boyutlu ipl teknolojisi çok hızlı uygulama süresi ile bir çok cilt tipine uygun olmasıyla işletmeniz için avantajlı bir cihazdır.  Estelife Q Switch lazer makinesi değişebilen başlık aparatı ile hijyenik bir uygulama sunmaktadır. Estelife Q Switch epilasyon cihazı entegre soğuk hava sistemiyle konforlu bir deneyim sağlar. Estelife Q Switch epilasyon 2 yıl garanti ile birlikte gelmektedir.

Düşük sarf maliyeti, Konforlu ve etkili uygulama ile kullanım kolaylığı. Yüksek kalite uygun maliyet Mormed Group.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz Estelife Q Switch lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Estelife Q Switch Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR