ESTELİFE Pasif Jimnastik Cihazı

ESTELİFE Pasif Jimnastik cihazları farklı fonksiyonlara sahip başlıkları ile cilt bakımı için gerekli birçok farklı tekniğinde uygulanmasına imkân tanıyan cihazlardır.

 ESTELİFE Pasif Jimnastik cihazları 4+1 Fonksiyon

1.Buhar / 2. Ozon / 3. Loop / 4. Frimatör / 5.High Frekans Cilt Bakım Cihazı 8+1 Fonksiyon

1.Buhar / 2. Ozon / 3. Loop / 4. Frimatör / 5.High Frekans / 6.Vacuum / 7.Sprey / 8.İyontoforez / 9. Lifting

Cilt Bakım Cihazı 12+1 Fonksiyon

1.Buhar / 2. Ozon / 3. Loop / 4. Frimatör / 5.High Frekans / 6.Vacuum / 7.Sprey / 8.İyontoforez / 9.Lifting / 10. Hot Cabi / 11. Wood Lamp / 12.Steril Box / 13. Loop İşletmeye Sunduğu Avantajlar


Birçok fonksiyonel başlığı ile güzellik ve estetik salonlarında kullanılması önerilen bir donanımdır. Tamamlayıcı ve yan uygulamalar yapabileceğiniz bu cihaz ile işletmenizin hizmet portföyünü ve verimliliğini artırabilirsiniz.

ESTELİFE Pasif Jimnastik

Cilt bakım cihazları farklı fonksiyonlara sahip başlıkları ile cilt bakımı için gerekli birçok farklı tekniğinde uygulanmasına imkân tanıyan cihazlardır.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR