GELECEĞİN LIFTING UYGULAMASI


Doğanın özünde var olan bio enerjinin etki ve faydalarını Magic Touch teknoloji ile doğal tedavi ve terapi uygulaması sunmaktadır.

 İleri düzey bio enerji sistemi teknolojisiyle, elektrik enerjisi özel seviyedeki dalga boylarıyla doğrudan vücuda iletilerek kalp ile komplike şekilde yayılır ve vücut enerjisine dönüştürülür. Bu şekilde oluşan derin ısı (diyatermi) ve üretilen vücut enerjisi ile hücreler aktive edilip güçlendirilir.

 Sonuç olarak, metabolizmayı (oksidasyon oranı) artırır, kan damarlarını, kasları ve sinirleri gevşetir. Sadece ağrıyı hafifletmekle kalmaz, aynı zamanda cilt sorununu ve obeziteyi önler.Tansiyonu düzenleyen etkisi de klinik olarak kanıtlanmış ve belgelendirilmiştir.

Etkinliği kanıtlanmış olan bu cihaz ayrıca GMP ve İso 13485 sertifikalarına da sahiptir.


ESTELİFE Lenf Drenaj Makinesi

ESTELİFE’ın gelişmiş ar-ge tesisinde uzmanlık ve deneyimle geliştirdiği ESTELİFE Lenf Drenaj Cihazı üstün teknolojisi ile işletmelerin vazgeçilmez unsurudur.

Lifting Uygulaması

Yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun gibi tüm yumuşak dokuların aşağı doğru sarkmasıdır. Cilt bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür.
Aşırı stres gibi sebeplerden dış etkenlere karşı farklı tepkiler gösterir cildimiz kendisini yenileyemezse parlaklığını, canlılığını kaybeder. Yüz çizgileri derinleşir, cildimiz yorgun ve donuk bir hal alır.

Lifting bakımında amaç hücre yenilenmesini teşvik etmek, cildin yaşlılık nedenlerine karşı koymak, Hücre savunmasını arttırmak, hücre yenilenmesini arttırmak, cildin kolejen yapısını korumak ve elastin sentezini artırmak, lenf sistemini uyarmak, kırışıklıkları görünür şekilde azaltmak, cilt metabolizmasını hızlandırmak, cildin gerginlik ve esnekliğini arttırmak, cilde canlılık sağlamaktır.

Bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır.

Yüz kaslarınızı sadece konuşurken ve gülerken sınırlı şekilde kullandığımızı düşünecek olursak lifting makinesi ile genel olarak yüz germe işlemi ikinci seanstan itibaren etkisini yavaş yavaş göstermeye başlamaktadır.

Lifting uygulaması yöntemi herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz.

Hiçbir risk almadan son derece sağlıklı ve diri bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Arabic AR English EN Turkish TR