DEĞİŞTİRİLEBİLİR 3 FARKLI BÜYÜKLÜKTEKİ BAŞLIK İLE ŞİMDİ DAHA PRATİKESTELİFE İğneli Epilasyon, ESTELİFE tarafından üretilen 808 nm dalga boyuna sahip hızlı ve etkili epilasyon cihazıdır. Diğer epilasyon sistemlerine göre daha uzun dalga boyu olan 808 nm dalga boyu ile cilde zarar verme riskini azaltarak daha konforlu epilasyon imkanı sağlar.

Çalışma Prensibi

RF teknolojisi sayesinde sıcaklık önce 45° Isıya kadar çıkarılarak, lazer için daha düşük enerjiyle daha etkin epilasyon imkânı sağlar. Bu sayede daha açık renkteki ve daha ince kıllarda daha fazla etkinlik sağlanabilir.

Teknoloji İçeriği

Seri atış sistemine sahip ESTELİFE İğneli Epilasyon+RF Lazer Epilasyon cihazının diğer seri atış ESTELİFE İğneli Epilasyon cihazlarından farklı olarak başlığında +RF teknolojisi bulunmaktadır.


Radyo frekans teknolojisi ile işlem esnasında ciltte ısı derecesi artırılarak epilasyonda çok daha başarılı ve hızlı sonuçlar alınmasını sağlar.

808 nm Diode, dalga boyu orta seviyede melanin emilimine sahiptir. Bu nedenle koyu renkli ciltlerde güvenle epilasyon yapılabilmesini sağlar. Kıl folikülü tahribatında etkin dalga boyu aralığında yer alır.

Avantajlı maliyeti ve ergonomik teknolojisi ile işletmenizin hizmet kalitesini artırın.

ESTELİFE İĞNELİ EPİLASYON Epilasyon Teknolojisi

İnsan doğasının gereği olarak çocukluğun son evresinde çıkmaya başlayan ve ergenlikten itibaren istenmeyen bir görüntü halini alan koltuk altı, bacak, kol, yüzün bazı bölümleri ve bikini bölgesi kılları pek çok kişi için bir sorundur. Zira bu tüylerden tamamen kurtulmak adına doğru bir adım atılmazsa neredeyse yaşlılık dönemine kadar bu tüyler çıkmaya devam eder. Bu süreçte kişinin kıl yapısına göre ya da kılları yok etmekte kullandığı yönteme göre değişmektedir.Bu işlemde geleneksel olarak cımbız, jilet, ağda gibi yöntemler kullanılıyor ki bu yöntemler de tüylerden kısa süreli olarak kurtulmaya olanak veriyor. Ancak teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulabilmek mümkün oluyor.

Lazer epilasyon, belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilir. Bu bakımdan olumsuzlukların, istenmeyen durumlar yaşanmasının da önüne geçilebilir. Kişinin kıl kökünün gücü, lazer epilasyonun uygulandığı cihazın dalga boyu, etkisi, uygulayıcının uzmanlığı gibi pek çok etken lazer epilasyondan alacağımız olumlu sonucu etkileyecektir. Işığın, enerjinin tam olarak verildiği alandaki kıl kökleri zayıflar, bir sonraki seans zamanına kıllar çok daha zayıf, cansız olarak çıkmaya başlar. 2-3 seans sonrasında ise lazer epilasyonun etkisi çok daha net olarak gözle görülür.

Hibrit epilasyon cihazı bu tedavi ve uygulama da çok başarılıdır. Hibrit epilasyon cihazı ileri düzey teknoloji ile üretilmektedir. Hibrit lazer fiyatları kullanılan işletmenin tarifesine göre değişmektedir.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR