ESTELİFE Bölgesel İncelme İLE BÖLGESEL YAĞLARA ELVEDA

ESTELİFE Bölgesel İncelme ESTELİFE tarafından geliştirilen ve üretiken ve ultrasonik ses dalgalarını düşük ve yüksek modda uygulayarak diyet ve egzersizin ulaşamayacağı sorunlu noktaları hedef alan invaziv olmayan yeni nesil geniş alana ( Yüz ve Vücut) hitap eden estetik alanında kullanılan bir cihazıdır.


ESTELİFE Bölgesel İncelme Çalışma Prensibi;


Yağ dokusu kolayca boşaltılabilen (atılabilen) küçük parçacıklara ayrılır. Operatörün azaltılmış bir termal etki ile sabit bir güç elde etmesine izin verir (1-3 MHz ve 40 kHz) Terapi (Yüksek Frekansl Basınç Dalgaları).


Fazla yağ birikintileri harekete geçiren Basınç Dalgaları sayesinde , BIG FIT Toplam Frekansı doku sıcaklığında artış yaratarak hücresel metabolizmayı uyarır.

ESTELİFE Bölgesel İncelme Bakım Öncesi ve Sonrası;

Uygulamalarınızın daha etkili olabilmesi için uygulama öncesi ve sonrasında mutlaka bol su içilmelidir. Uygulamadan sonra, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için bir lenfatik masaj yapılmalı veya bir termal uygulama tedavisi almanız önerilir. Uygulama Süresi – Uygulamalar 30 dakikalık seanslardır. Sonuçları bir seanstan sonra görebilirsiniz. Ancak 6-12 seanslık bir seri halinde önerilir.

Big Fit’i diğer emsal teknolojilerden ayıran artıları

3 farklı frekans (40KHZ, 1MHZ ve 3MHZ) aralığı ile en derin yağ hücrelerine ulaşır. Bu özelliği sayesesinde müşteri kitlenizin %100 üne hitap etme imkanı sağlar.

ESTELİFE Bölgesel İncelme Cihazı

ESTELİFE bölgesel incelme makinesi üstün ve ileri düzey geliştirilmiş sistemi ile güçlü ve etkili bir uygulama sunmaktadır. Bu  fiyatları ile de bütçeniz de tasarruf yapmanızı sağlayacak.

Sizde bu eşsiz teknolojiyi işletmenizin bünyesine katarak hem siz hem de müşterileriniz bu teknolojinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR