KEYİFLİ, ETKİLİ, KONFORLU VE BENZERSİZ LAZER EPİLASYON TEKNOLOJİSİ


Estelife Diode Lazer epilasyonda aranılan etkili, konforlu ve kolay kullanımda ilk akla gelendir.

ESTELİFE’ın geliştirdiği DIODE LAZER gözle görülür etki sunmaktadır. Özel üretilmiş ekstra soğutmalı başlığı ile konforlu epilasyon yapma imkanı sunmakta olan DIODE LAZER müşteri memnuniyetini artırır.

 DIODE LAZER ince ve kalın tüylerde etkisini kanıtlamıştır. Lazer ışığı kıl folikülünü hedef alırken; yanak, sakal, genital bölge, kollar ve bacak bölgelerinde uygulama için ideal bir sistemdir. 808nm dalga boyu olan DIODE LAZER ile uygulama süresi minimuma indirilerek etkili, konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

 808nm dalga boyuna sahip olan DIODE LAZER daha derindeki kıllara inerek etkili işlem yapmanızı sağlar. Ekstra ergonomik başlığı ile yoğun danışanı olan kliniklere uzmanın işini kolaylaştırması ile hem kullanıcı hemde danışan memnuniyetini arttırmaktadır.

Başlık ömrünün uzun olması sayesinde işletmenizin sarf giderlerini asgari seviyeye düşürür.

808 nm DALGA BOYU DIODE LAZER

Hafif başlığı ile güçlü etki.HAFİF VE ERGONOMİK BAŞLIK İLE KULLANIMI KOLAY EPİLASYON

• 10 Hz’e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı ve kısa sürede daha fazla kişiye uygulama yapma imkanı.
• 100 joule kadar çıkan atış gücü ile daha kalıcı işlem yapma imkanı.
• Geniş ekranı ile tüm bilgilere kolayca erişebileceğiniz; anlaşlır yeni tip yazılım, Türkçe ve İngilizce kullanım dilseçeneği ile sizinle aynı dili konuşur.DIODE LAZER ile birçok cilt ve kıl tipine uygun parametreler ile etki edebilirsiniz.


DIODE LAZER hızlı çalışması ve hafif başlığı ile uygulayıcıyı zorlamadan danışana daha acısız ve etkili epilasyon yapma imkanı tanıyarak, danışan memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

Diode Lazer Epilasyon

 Diode Lazer barındırdığı diyot teknolojisi ile etkili bir lazer epilasyon sistemidir. Diode lazer epilasyon makinesi ile bir çok cilt ve kıl tipine göre uygulama yapılabilir. Diyot lazer epilasyon işletmenize ivme kazandıracak bir üne sahiptir.

Diod Lazer epilasyon cihazı üstün uygulama yetenekleri ile seans sürelerini düşürecek ve müşteri memnuniyetini de artıracaktır.

Sizde kalite den yana tercih yapın pişman olmayın. Tecrübe ve uzmanlıkla ürettiğimiz tüm cihazlarımız donanım ve işletim olarak dayanıklılık testlerinden geçmektedir. 

Diode Lazer Epilasyon Cihazı

Estelife olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Diode Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz Diode Lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELIFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR