BENZERSİZ 3 BOYUTLU EPİLASYON TEKNOLOJİSİESTELIFE Buz Başlıklı IPL Cihazımız firmamız tarafından

yüksek teknoloji ile geliştirdiğimiz
foto epilasyon cihazı olup Pulse’lı ışıma teknolojisi ve soğutma
başlığıyla seri atım sistemini tek cihazda bir arada sunmaktadır.
Cihaz maliyetlerinizi azaltarak yeni nesil bu teknolojinin avantajı
ile müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.
  

 Estelife, iki farklı sistemi tek bir cihazda birleştirerek kullanımı
kolay, etkili ve konforlu epilasyon imkanını müşterilerine sunar.
Farklı cilt tiplerine uygun olan Estelife Buz Başlıklı IPL Cihazımız, ince tüyler ve
koyu tenlerde dahi çok daha etkili ve inanılmaz sonuçlara
ulaşabilirsiniz.
  

 Hızlandırılmış epilasyon sistemiyle seri atışlar yaparak zamana
meydan okuyabilirsiniz. Geliştirilmiş Eis başlığı ile ekstra
soğutma sayesinde epilasyon konforunun hazzını teninizde
hissettirir.


2 farklı epilasyon sistemi tek bir cihazda buluştu.  Üstelik 4 mevsim  kullanılabilir ve birçok cilt tipine de uygulanabilir.


TEKNOLOJİ

Buz Başlıklı IPL Cihazı, ESTELIFE tarafından geliştirilmiş ve en son teknoloji kullanılarak tasarlanmış iki farklı epilasyon sistemini size bir arada kullanma imkanı sunuyor.

3 boyutlu epilasyon yapabileceğiniz Pulse’lı ışıma sistemi ve ekstra soğutmalı başlığı sayesinde minimuma indirilmiş yanma riski ve hissedilmeyecek kadar az acı hıssı avantajı.

Seri atım ile epilasyonda farklı bir boyutla sizi tanıştırır. IPL’de kullanılan 610-1200 nm. aralığındaki değişebilen dalga boyu, Pulse’lı ışıma ve seri atım teknolojisi sayesinde çok daha etkili epilasyon yapabileceksiniz.

Farklı başlık opsiyonları ile 2 farklı epilasyon sistemini IPL Cihazı’nda bir arada kullanabileceksiniz. Cildi korumak ve epilasyon konforunu arttırmak için hem geliştirilmiş soğuk hava sistemini hem de ekstra soğutmalı başlık seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.


Neden IPL ?

Teknik Özellikler

Buz Başlıklı IPL Lazer Epilasyon

 Buz Başlıklı IPL lazer epilasyon cihazı ve makinesi dünyaca bilinen en etkili sistemlerden biridir. Pulseli bir ışıma teknolojisi ile çalışan bu cihaz kullanıcıların yorumlar yaparak olumlu geri dönüşleri ile etkisi ve kullanım kalitesini kanıtlamış bir cihazdır. Buz Başlıklı IPL işletmeniz için kullanılacak en temel cihazlardan biridir. Bu cihazı ister satın alın isterseniz kiralayın seçim sizin. Size sağladığımız kolaylıklar ile işletmenizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Buz Başlıklı IPL Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELIFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Buz Başlıklı IPL Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz Buz Başlıklı IPL lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Buz Başlıklı IPL Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELIFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR