9+1 Cilt Bakım

Odaklı ultrason teknolojisi ile ameliyatsız yüz ve cilt germe uygulaması yapabilen, cildini gençleştirmek daha genç görünmek ve yaşlanmanın ciltteki etkilerini azaltmak isteyen, yüz germe ameliyatı için kendini hazır hissetmeyen fakat invaziv olmayan ve bu tür isteklerine çözüm arayan kişiler için en ideal ve en etkili seçimdir.

9+1 Cilt Bakım ile yeni kollajen sente-zinin atrılırması sayesinde cilt yüzeyi yenilenir, kırışıklıklar azalır. Bu sayede iyileşme süresine gerek kalmadan doğal yüz ve cilt liftingi sağlanır.


PÜRÜZSÜZ
ve
DİRİBİR
CİLT İÇİN
9+1 Cilt Bakım

9+1 Cilt Bakım

 Cildimiz zamanla yaşlılık, güneşin zararlı ışınları veya yaşanan sağlık sorunundan ötürü yıpranarak deforme olur. Cilt ile ilgili birçok tedavi yöntemi olsa da yapılan çalışmalar uzun olup istenilen olumlu ve kalıcı sonucu vermemektedir. Bir çok kişi estetisyenlere başvurarak cerrahi işlemler yaptırmaktadır. Bu yöntem tekrarı olmayan istenilmeyen olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir.

 ESTELİFE yoğun ve uzun ar-ge çalışmaları sonucunda son teknoloji ile donatılmış 9+1 Cilt Bakım cihazına hayat verdi. Hali hazırda bir çok güzellik ve estetik işletmelerinin kullandığı cilt bakım cihazı ameliyatsız yüz germe tekniği ile yüksek bir müşteri memnuniyetine sahiptir.

Ameliyatsız yüz gençleştirme tekniği ile pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Yüz gerdirme ameliyatsız olarak yapıldığı için hızlı, acısız ve ağrısız bir uygulamadır.

Ultrason teknolojisi ile donatılmış bu cihaz ultrason dalgalarının cildin tüm katmanlarına ulaşması ile derideki hücreleri uyararak sıkılaşmasını sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR