PÜRÜZSÜZ BİR CİLT GÖRÜNÜMÜ İÇİN


12+1 Cilt Bakım Yeni Nesil 4 boyutlu teknolojisi ile deri altı dokuya ulaşarak doğrudan ultrason sistemi ile ısı enerjisini uygulanan bölgeye odaklar. Bu sayede cildin alt katmanını uyararak yenilemesini sağlar. Sonuç olarak cilt dokusunu iyileştirerek cildin sarkmasını azaltır, pürüzsüz ve estetik bir görünüm sunar.

 Popüler bir tedavi ve uygulama yöntemi olan yüz ve cilt germe tekniğinin avantajlarını 12+1 Cilt Bakım, her hangi cerrahi bir işleme gerek kalmadan konforlu ve etkili bir deneyimle sunar.


12+1 Cilt Bakım Cihazı

 Genç, temiz ve güzel bir herkesin ama özellikle kadınların istediği bir olgudur. Cilt gençleştirme için bir çok yöntem mevcuttur ve bunların başında kozmetik ve dermokozmetik uygulamalar gelmektedir. Doğal ve organik ürünler kullanılarak da yapılabilmektedir.

Ancak insanların hızlı şekilde gözle görünür etkiye ulaşma taleplerini değerlendirerek Ürettiğimiz yüz ve cilt temizleme cihazı teknolojisi ile daha doğal ve etkili bir uygulama sunuyoruz.

Sektördeki uzmanlık ve tecrübemizle geliştirdiğimiz 12+1 Cilt Temizleme yüz temizleme cihazı üstün Ultrason teknolojisi ile etkili bir kullanım sunmaktadır.

İnsanların en çok endişe ettiği acaba acıtırmı veya ağrı olurmu gibi endişeleri tamamen gideren bu sistem ile müşterilerinize vereceğiniz konforlu bir hizmetle memnuniyet oranını artırabilirsiniz.

Cihazımız satın alındığında Mormed Group güvencesi ile iki yıl garanti altına alınarak uzman teknik personelimizle destek hizmeti verilmektedir. Satış sonrasında verdiğimiz eğitim programı ile profesyonel kullanım olanağı sağlıyoruz.

Lazer Epilasyon Cihazı

ESTELİFE olarak gelişmiş ar-ge ve teknoloji yatırımlarımızla birlikte işletmelerfirmalarkamu ve özel hastanelermedikallerpolikliniklerestetik merkezlerigüzellik merkezi ve salonlarıspamasaj salonu, estetisyenler gibi bir çok sektöre özel profesyonel lazer epilasyon cihazı üretmekteyiz.

Lazer Epilasyon Makinesi

Kreatif ve inovasyon odaklı üretim anlayışımızla temel prensibimiz olan kalite ve müşteri memnuniyetini yapmış olduğumuz işin her aşamasında sizlere sunuyoruz. Bunun sonucunda hayat verdiğimiz lazer epilasyon makinesi kullanan işletmeler veya son kullanıcılar memnuniyetlerini olumlu yorumları ile belirtiyorlar.

Güzellik Merkezi Cihazları

Tüm dünyada faaliyet gösteren güzellik ve estetik merkezleri müşterilerine son teknoloji cihazlar ile etkili ve konforlu bir deneyim sunmak ister. Ürettiğimiz güzellik merkezi cihazları ile bu talebi karşılayarak işletmelerin hizmet kalitesi ve başarılarına katkı sağlıyoruz.

İster Kirala İster Satın Al

Epilasyon cihazı ve tüm ürünlerimizi ister satın alın isterseniz kiralama yöntemi ile deneyin sonrasında ödediğiniz kira bedelini tutardan düşerek satın alabilirsiniz. Güzellik ve Estetik sektörüne yönelik kullanılan cihaz ve makineler ile ilgili bir çok yatırım ve ar-ge geliştirmelerimiz mevcuttur.

Bunlardan bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz;

Bölgesel zayıflama ve incelme cihazlarıled terapi cihazı, vücut analiz cihazıcilt bakım cihazlarıplazma pendövme silme ve sildirme cihazı, cilt analiz cihazı, ipl ve buz lazerhibrit ve iğneli lazer

Bu cihazları ve aletleri selülit tedavisiaqua peelingameliyatsız yüz germeradyo frekans tedavisi, lifting uygulamasıgöğüs büyütmederi ve vücut çatlakları tedavisicilt leke tedavisi, tüy ve kıl aldırmaağda uygulamaları gibi hem sağlık hem de güzellik amaçlı olarak işletmeler planlanan amaç ve kurumsal hedefler doğrultusunda kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sadece cihaz satışı yapmıyoruz ardından satış sonrası hizmetlerimizle hem teknik servis ve destek birimlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor hem de eğitimsertifikayedek parça veya cihaz solisyonu gibi tüm konularda desteğimizi sürdürüyoruz.

ESTELİFE Kalite ve Güvencesi ile Sizde İşletmenizi Geleceğe Taşıyabilirsiniz…


Arabic AR English EN Turkish TR